Tel:   606 235 571, 52 334 80 65    E-mail:  packnet.pl@gmail.com    Adres:  PackNet Włodzimierz Malinowski, Ogrodowa 22, 89-500 Tuchola

Zamówienia i wysyłka

Zamówienia:

Zamówienia można składać e-mailowo (packnet.pl@gmail.com) lub telefonicznie (606 235 571).
Aby usprawnić proces realizacji, prosimy podać następujące dane:
- dane do wystawienia faktury VAT;
- adres do wysyłki;
- numer telefonu, pod który ma dzwonić kurier.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy pytać, udzielimy wszelkich potrzebnych odpowiedzi oraz pomożemy dobrać odpowiedni model do Państwa potrzeb.

Jeżeli żaden z podanych rozmiarów nie spełnia Państwa oczekiwań, istnieje możliwość stworzenia nowego lub modyfikacji istniejącego. Przy projektowaniu naszych opakowań opieramy się na międzynarodowym katalogu FEFCO
Minimalna wielkość zamówienia w takim przypadku jest uzależniona od rozmiaru opakowania - minimalna opłacalna produkcja to wykorzystanie 500m2 tektury.

W przypadku standardowych pudełek dostępnych w stałej ofercie, minimalna wielkość zamówienia nie jest określona. Oczywiście można łączyć zamówienia - wysłać w jednej paczce kilka rodzajów opakowań.

Na życzenie klienta projektujemy i wykonujemy nadruki firmowe na naszych opakowaniach, z wykorzystaniem metody sito- lub fleksodruku.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym sklepem w serwisie Allegro: pudelka.na.allegro.pl.

 

Wysyłka:

Współpracujemy z kurierem K-EX. Koszt nadania jednej paczki to 15 zł Netto. Maksymalna wielkość przesyłki określona przez firmę kurierską to 30 kg.

Możemy również skorzystać z innego sposobu transportu - np. w przypadku gdy Klient ma podpisaną korzystniejszą umowę z innym kurierem.

Przy większych zamówieniach transport uzgadniamy indywidualnie z klientem - najczęściej jest to transport własny. Istnieje możliwość wysyłki na paletach.